Frank Vandenbroucke

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Dehaene I Vice-Eerste Minister SP 1994-10-10 1995-03-22
Dehaene I Minister van Buitenlandse Zaken SP 1994-10-10 1995-03-22
Verhofstadt I Minister van Sociale Zaken en Pensioenen SP 1999-07-12 2003-07-12
Verhofstadt II Minister van Werk en Pensioenen sp.a 2003-07-12 2004-07-18

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.koninklijkecommissiegeschiedenis.be/belelite.