Michel Toussaint

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Vanden Boeynants I Minister-Staatssecretaris voor Nationale Opvoeding PVV-PLP 1966-03-19 1968-06-17
Leburton Minister van Nationale Opvoeding PLP 1973-01-26 1974-04-25
Tindemans I Minister van Buitenlandse Handel PLP 1974-04-25 1974-06-11
Tindemans II Minister van Buitenlandse Handel PLP 1974-06-11 1976-12-08
Tindemans II Minister voor Hervorming der Instellingen extraparlementair 1976-12-08 1977-03-06
Tindemans III Minister voor Hervorming der Instellingen extraparlementair 1977-03-06 1977-06-03

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.