Antoine Duquesne

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Martens VI Minister van Onderwijs extraparlementair 1987-03-09 1987-10-21
Martens VII Minister van Onderwijs extraparlementair 1987-10-21 1988-05-09
Verhofstadt I Minister van Binnenlandse Zaken PRL 1999-07-12 2003-07-12

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.