Philippe Busquin

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Martens IV Minister van Nationale Opvoeding PS 1980-10-22 1981-04-06
Martens IV Minister van Binnenlandse Zaken PS 1981-02-26 1981-04-06
Eyskens Mark Minister van Nationale Opvoeding PS 1981-04-06 1981-12-17
Eyskens Mark Minister van Binnenlandse Zaken PS 1981-04-06 1981-12-17
Martens VIII Minister van Sociale Zaken PS 1988-05-09 1991-09-29
Martens IX Minister van Sociale Zaken PS 1991-09-29 1992-01-25

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.koninklijkecommissiegeschiedenis.be/belelite.