Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid

Regering Naam Partij Van Tot
Verhofstadt II Demotte Rudy PS2003-07-12 2004-07-18
Verhofstadt II Demotte Rudy PS2004-07-19 2007-07-20
Verhofstadt III Onkelinx Laurette PS2007-12-21 2008-03-20
Leterme I Onkelinx Laurette PS2008-03-20 2008-12-30
Van Rompuy Onkelinx Laurette PS2008-12-30 2009-07-17
Michel I De Block Maggie Open VLD2014-10-11 2018-12-09
De Croo Vandenbroucke Frank sp.a2020-10-01

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.koninklijkecommissiegeschiedenis.be/belelite.