Minister van Buitenlandse Zaken

Regering Naam Partij Van Tot
Goblet Van de Weyer Sylvain Lib.1831-02-26 1831-03-23
De Sauvage Lebeau Joseph Lib.1831-03-27 1831-07-10
De Sauvage de Sauvage Etienne (ad interim) extraparlementair1831-07-10 1831-07-24
De Mûelenaere de Mûelenaere Félix Kath.1831-07-24 1831-11-12
De Mûelenaere de Mûelenaere Félix (ad interim) Kath.1831-11-12 1832-09-17
De Mûelenaere Goblet d'Alviella Albert (ad interim) extraparlementair1832-09-17 1832-10-20
Goblet-Lebeau Goblet d'Alviella Albert (ad interim) Lib.1832-10-20 1833-12-27
De Theux I de Mûelenaere Félix Kath.1834-08-04 1836-12-13
De Theux I de Theux de Meylandt Barthélemy (ad interim) Kath.1836-12-13 1837-01-13
Lebeau Lebeau Joseph Lib.1840-04-18 1841-04-13
De Mûelenaere-Nothomb de Mûelenaere Félix Kath.1841-04-13 1841-08-05
De Mûelenaere-Nothomb de Briey Camille Kath.1841-08-05 1843-04-16
Nothomb Goblet d'Alviella Albert extraparlementair1843-04-16 1845-07-30
Van de Weyer Dechamps Adolphe Kath.1845-07-30 1846-03-31
De Theux II Dechamps Adolphe Kath.1846-03-31 1847-08-12
Rogier I d'Hoffschmidt de Resteigne Constant Lib.1847-08-12 1852-10-31
De Brouckère de Brouckère Henri extraparlementair1852-10-31 1855-03-30
De Decker Vilain XIIII Charles Kath.1855-03-30 1857-11-09
Rogier II de Vrière Adolphe extraparlementair1857-11-09 1861-10-26
Rogier II Rogier Charles Lib.1861-10-26 1868-01-03
Frère-Orban I Vander Stichelen Jules Lib.1868-01-03 1870-07-02
D'Anethan d'Anethan Jules Kath.1870-07-02 1871-12-07
De Theux-Malou d'Aspremont Lynden Guillaume Kath.1871-12-07 1878-06-19
Frère-Orban II Frère-Orban Walthère Lib.1878-06-19 1884-06-16
Malou de Moreau Alphonse Kath.1884-06-16 1884-10-26
Beernaert de Riquet de Caraman-Chimay Joseph Kath.1884-10-26 1892-03-29
Beernaert Beernaert Auguste (ad interim) Kath.1892-03-29 1892-10-31
Beernaert de Merode Westerloo Henri Kath.1892-10-31 1894-03-26
De Burlet de Merode Westerloo Henri extraparlementair1894-03-26 1895-05-25
De Burlet de Burlet Jules Kath.1895-05-25 1896-02-25
De Smet de Naeyer I de Favereau Paul Kath.1896-02-25 1899-01-24
Vandenpeereboom de Favereau Paul Kath.1899-01-24 1899-08-05
De Smet de Naeyer II de Favereau Paul Kath.1899-08-05 1907-05-02
De Trooz Davignon Julien Kath.1907-05-02 1908-01-09
Schollaert Davignon Julien Kath.1908-01-09 1911-06-17
De Broqueville I Davignon Julien Kath.1911-06-17 1916-01-18
De Broqueville II Beyens Eugène extraparlementair1916-01-18 1917-08-04
De Broqueville II de Broqueville Charles Kath.1917-08-04 1918-01-01
De Broqueville II Hymans Paul Lib.1918-01-01 1918-05-31
Cooreman Hymans Paul Lib.1918-05-31 1918-11-21
Delacroix I Hymans Paul Lib.1918-11-21 1919-12-02
Delacroix II Hymans Paul Lib.1919-12-02 1920-08-28
Delacroix II Delacroix Léon (ad interim) Kath.1920-08-28 1920-11-20
Carton de Wiart Jaspar Henri Kath.1920-11-20 1921-12-16
Theunis I Jaspar Henri Kath.1921-12-16 1923-06-29
Theunis II Jaspar Henri Kath.1923-06-29 1924-03-11
Theunis III Hymans Paul Lib.1924-03-11 1925-05-13
Van de Vyvere Ruzette Albéric (Albert) (ad interim) Kath.1925-05-13 1925-06-17
Poullet Vandervelde Emile BWP1925-06-17 1926-05-20
Jaspar I Vandervelde Emile BWP1926-05-20 1927-11-22
Jaspar II Hymans Paul Lib.1927-11-22 1929-12-04
Jaspar III Hymans Paul Lib.1929-12-04 1931-06-06
Renkin I Hymans Paul Lib.1931-06-06 1932-05-23
Renkin II Hymans Paul Lib.1932-05-23 1932-10-22
De Broqueville III Hymans Paul Lib.1932-10-22 1932-12-17
De Broqueville IV Hymans Paul Lib.1932-12-17 1934-06-12
De Broqueville V Jaspar Henri Kath.1934-06-12 1934-11-20
Pierlot VI Spaak Paul-Henri BSP-PSB1944-09-26 1944-11-16
Pierlot VII Spaak Paul-Henri BSP-PSB1944-11-16 1945-02-12
Spaak II Spaak Paul-Henri BSP-PSB1946-03-13 1946-03-31
Spaak III Spaak Paul-Henri BSP-PSB1947-03-20 1948-11-27
Spaak IV Spaak Paul-Henri BSP-PSB1948-11-27 1949-08-11
Pholien van Zeeland Paul CVP-PSC1950-08-16 1952-01-15
Van Houtte van Zeeland Paul CVP-PSC1952-01-15 1954-04-23
Van Acker IV Spaak Paul-Henri BSP-PSB1954-04-23 1957-05-13
Van Acker IV Larock Victor BSP-PSB1957-05-13 1958-06-26
Eyskens Gaston II Wigny Pierre CVP-PSC1958-06-26 1958-11-06
Eyskens Gaston III Wigny Pierre CVP-PSC1958-11-06 1961-04-25
Lefèvre Spaak Paul-Henri BSP-PSB1961-04-25 1965-07-28
Vanden Boeynants I Harmel Pierre CVP-PSC1966-03-19 1968-06-17
Eyskens Gaston IV Harmel Pierre PSC1968-06-17 1972-01-21
Eyskens Gaston V Harmel Pierre PSC1972-01-21 1973-01-26
Leburton Van Elslande Renaat CVP1973-01-26 1974-04-25
Tindemans IV Simonet Henri BSP-PSB1977-06-03 1978-10-20
Vanden Boeynants II Simonet Henri PS1978-10-20 1979-04-03
Martens I Simonet Henri PS1979-04-03 1980-01-23
Martens II Simonet Henri PS1980-01-23 1980-05-18
Martens III Nothomb Charles-Ferdinand PSC1980-05-18 1980-10-22
Martens IV Nothomb Charles-Ferdinand PSC1980-10-22 1981-04-06
Eyskens Mark Nothomb Charles-Ferdinand PSC1981-04-06 1981-12-17
Martens VIII Eyskens Mark CVP1989-06-23 1991-09-29
Martens IX Eyskens Mark CVP1991-09-29 1992-03-07
Dehaene I Claes Willy SP1992-03-07 1994-10-10
Dehaene I Vandenbroucke Frank SP1994-10-10 1995-03-22
Dehaene II Derycke Erik SP1995-06-23 1999-07-12
Verhofstadt I Michel Louis PRL1999-07-12 2003-07-12
Verhofstadt II Michel Louis MR2003-07-12 2004-07-18
Verhofstadt II De Gucht Karel VLD2004-07-18 2007-12-21
Verhofstadt III De Gucht Karel Open VLD2007-12-21 2008-03-20
Leterme I De Gucht Karel Open VLD2008-03-20 2008-12-30
Van Rompuy De Gucht Karel Open VLD2008-12-30 2009-07-17
Van Rompuy Leterme Yves CD&V2009-07-17 2009-11-25

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.