Eerste Minister

Regering Naam Partij Van Tot
Delacroix I Delacroix Léon extraparlementair1918-11-21 1919-12-02
Delacroix II Delacroix Léon Kath.1919-12-02 1920-11-20
Carton de Wiart Carton de Wiart Henry Kath.1920-11-20 1921-12-16
Theunis I Theunis Georges extraparlementair1921-12-16 1923-06-29
Theunis II Theunis Georges extraparlementair1923-06-29 1924-03-11
Theunis III Theunis Georges extraparlementair1924-03-11 1925-05-13
Poullet Poullet Prosper Kath.1925-06-17 1926-05-20
Jaspar I Jaspar Henri Kath.1926-05-20 1927-11-22
Jaspar II Jaspar Henri Kath.1927-11-22 1929-12-04
Jaspar III Jaspar Henri Kath.1929-12-04 1931-06-06
Renkin I Renkin Jules Kath.1931-06-06 1932-05-23
Renkin II Renkin Jules Kath.1932-05-23 1932-10-22
De Broqueville III de Broqueville Charles Kath.1932-10-22 1932-12-17
De Broqueville IV de Broqueville Charles Kath.1932-12-17 1934-06-12
De Broqueville V de Broqueville Charles Kath.1934-06-12 1934-11-20
Theunis IV Theunis Georges extraparlementair1934-11-20 1935-03-25
Van Zeeland I van Zeeland Paul extraparlementair1935-03-25 1936-06-13
Van Zeeland II van Zeeland Paul extraparlementair1936-06-13 1937-11-24
Janson Janson Paul-Emile extraparlementair1937-11-24 1938-05-15
Spaak I Spaak Paul-Henri BWP1938-05-15 1939-02-22
Pierlot I Pierlot Hubert Kath.1939-02-22 1939-04-16
Pierlot II Pierlot Hubert Kath.1939-04-16 1939-09-03
Pierlot III Pierlot Hubert Kath.1939-09-03 1940-01-05
Pierlot IV Pierlot Hubert Kath.1940-01-05 1940-10-31
Pierlot V (London) Pierlot Hubert Kath.1940-10-31 1944-09-26
Pierlot VI Pierlot Hubert Kath.1944-09-26 1944-11-16
Pierlot VII Pierlot Hubert Kath.1944-11-16 1945-02-12
Van Acker I Van Acker Achille BSP-PSB1945-02-12 1945-08-02
Van Acker II Van Acker Achille BSP-PSB1945-08-02 1946-03-13
Spaak II Spaak Paul-Henri BSP-PSB1946-03-13 1946-03-31
Van Acker III Van Acker Achille BSP-PSB1946-03-31 1946-08-03
Huysmans Huysmans Camille BSP-PSB1946-08-03 1947-03-20
Spaak III Spaak Paul-Henri BSP-PSB1947-03-20 1948-11-27
Spaak IV Spaak Paul-Henri BSP-PSB1948-11-27 1949-08-11
Eyskens Gaston I Eyskens Gaston CVP-PSC1949-08-11 1950-06-08
Duvieusart Duvieusart Jean CVP-PSC1950-06-08 1950-08-16
Pholien Pholien Joseph CVP-PSC1950-08-16 1952-01-15
Van Houtte Van Houtte Jean CVP-PSC1952-01-15 1954-04-23
Van Acker IV Van Acker Achille BSP-PSB1954-04-23 1958-06-26
Eyskens Gaston II Eyskens Gaston CVP-PSC1958-06-26 1958-11-06
Eyskens Gaston III Eyskens Gaston CVP-PSC1958-11-06 1961-04-25
Eyskens Gaston IV Eyskens Gaston CVP1968-06-17 1972-01-21
Eyskens Gaston V Eyskens Gaston CVP1972-01-21 1973-01-26
Leburton Leburton Edmond BSP-PSB1973-01-26 1974-04-25
Tindemans I Tindemans Leo CVP1974-04-25 1974-06-11
Tindemans II Tindemans Leo CVP1974-06-11 1977-03-06
Tindemans III Tindemans Leo CVP1977-03-06 1977-06-03
Tindemans IV Tindemans Leo CVP1977-06-03 1978-10-20
Vanden Boeynants II Vanden Boeynants Paul PSC1978-10-20 1979-04-03
Martens I Martens Wilfried CVP1979-04-03 1980-01-23
Martens II Martens Wilfried CVP1980-01-23 1980-05-18
Martens III Martens Wilfried CVP1980-05-18 1980-10-22
Martens IV Martens Wilfried CVP1980-10-22 1981-04-06
Eyskens Mark Eyskens Mark CVP1981-04-06 1981-12-17
Martens V Martens Wilfried CVP1981-12-17 1985-11-28
Martens VI Martens Wilfried CVP1985-11-28 1987-10-21
Martens VII Martens Wilfried CVP1987-10-21 1988-02-03
Martens VIII Martens Wilfried CVP1988-05-09 1991-09-29
Martens IX Martens Wilfried CVP1991-09-29 1992-01-21
Dehaene I Dehaene Jean-Luc CVP1992-03-07 1995-06-23
Dehaene II Dehaene Jean-Luc CVP1995-06-23 1999-07-12
Verhofstadt I Verhofstadt Guy VLD1999-07-12 2003-07-12
Verhofstadt II Verhofstadt Guy VLD2003-07-12 2007-12-21
Verhofstadt III Verhofstadt Guy Open VLD2007-12-21 2008-03-20
Leterme I Leterme Yves CD&V2008-03-20 2008-12-30
Van Rompuy Van Rompuy Herman CD&V2008-12-30 2009-07-17
Di Rupo Di Rupo Elio PS2011-12-05 2014-10-11
Michel I Michel Charles MR2014-10-11 2018-12-09
Michel II-Wilmès Michel Charles MR2018-12-09 2019-10-27
Michel II-Wilmès Wilmès Sophie MR2019-10-27 2019-11-30

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.koninklijkecommissiegeschiedenis.be/belelite.