Minister van Onderwijs

Regering Naam Partij Van Tot
Martens V Coens Daniël CVP1981-12-17 1985-11-28
Martens V Tromont Michel PRL1981-12-17 1983-06-09
Martens V Bertouille André PRL1983-06-09 1985-11-28
Martens VI Coens Daniël CVP1985-11-28 1987-10-21
Martens VI Damseaux André PRL1985-11-28 1987-03-09
Martens VI Duquesne Antoine extraparlementair1987-03-09 1987-10-21
Martens VII Coens Daniël CVP1987-10-21 1988-05-09
Martens VII Duquesne Antoine extraparlementair1987-10-21 1988-05-09
Martens VIII Claes Willy SP1988-05-09 1989-01-16
Martens VIII Ylieff Yvan PS1988-05-09 1989-01-16

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.