Gaston Eyskens

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Van Acker I Minister van Financiën Kath. 1945-02-12 1945-08-02
Spaak III Minister van Financiën CVP-PSC 1947-03-20 1948-11-27
Spaak IV Minister van Financiën CVP-PSC 1948-11-27 1949-08-11
Eyskens Gaston I Eerste Minister CVP-PSC 1949-08-11 1950-06-08
Duvieusart Minister van Economische Zaken en Middenstand CVP-PSC 1950-06-08 1950-08-16
Eyskens Gaston II Eerste Minister CVP-PSC 1958-06-26 1958-11-06
Eyskens Gaston III Eerste Minister CVP-PSC 1958-11-06 1961-04-25
Harmel Minister van Financiën CVP-PSC 1965-07-28 1966-03-19
Eyskens Gaston IV Eerste Minister CVP 1968-06-17 1972-01-21
Eyskens Gaston V Eerste Minister CVP 1972-01-21 1973-01-26

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.