Georges Moens de Fernig

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Spaak II Minister van Ravitaillering extraparlementair 1946-03-13 1946-03-31
Spaak III Minister van Invoer en Ravitaillering extraparlementair 1947-03-20 1948-11-27
Spaak IV Minister van Buitenlandse Handel extraparlementair 1948-11-27 1949-08-03

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.