Franz De Voghel

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Van Acker II Minister van Financiën extraonafh 1945-08-02 1946-03-13
Spaak II Minister van Financiën extraonafh 1946-03-13 1946-03-31
Van Acker III Minister van Financiën extraonafh 1946-03-31 1946-08-03

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.