Edgard Lalmand

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Van Acker I Minister van Ravitaillering extraparlementair 1945-02-12 1945-08-02
Van Acker II Minister van Ravitaillering extraparlementair 1945-08-02 1946-03-13
Van Acker III Minister van Ravitaillering KPB-PCB 1946-03-31 1946-08-03
Huysmans Minister van Ravitaillering KPB-PCB 1946-08-03 1947-03-20

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.