Edmond Ronse

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Pierlot VI Minister van Binnenlandse Zaken Kath. 1944-09-26 1944-11-16
Pierlot VII Minister van Binnenlandse Zaken Kath. 1944-11-16 1945-02-12
Pierlot VII Minister van Volksgezondheid Kath. 1944-11-16 1944-12-12
Van Acker I Minister van Voorlichting Kath. 1945-02-12 1945-08-02

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.