Henri Rolin

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Pierlot V (London) Onder-Staatssecretaris voor Landsverdediging BWP 1942-03-04 1942-10-12
Spaak II Minister van Justitie BSP-PSB 1946-03-13 1946-03-31

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.