Antoine Delfosse

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Pierlot II Minister van Arbeid en Sociale Voorzorg Kath. 1939-04-18 1939-09-03
Pierlot III Minister van Ravitaillering Kath. 1939-09-03 1940-01-05
Pierlot IV Minister van Verkeerswezen Kath. 1940-01-05 1940-08-28
Pierlot V (London) Minister van Justitie Kath. 1942-10-12 1944-09-26

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.