Karel De Gucht

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Verhofstadt II Minister van Buitenlandse Zaken VLD 2004-07-18 2007-12-21
Verhofstadt III Minister van Buitenlandse Zaken Open VLD 2007-12-21 2008-03-20
Leterme I Minister van Buitenlandse Zaken Open VLD 2008-03-20 2008-12-30
Van Rompuy Vice-Eerste Minister Open VLD 2008-12-30 2009-07-17
Van Rompuy Minister van Buitenlandse Zaken Open VLD 2008-12-30 2009-07-17

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.