Joseph Pholien

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Spaak I Minister van Justitie Kath. 1938-05-15 1939-01-21
Pholien Eerste Minister CVP-PSC 1950-08-16 1952-01-15
Van Houtte Minister van Justitie CVP-PSC 1952-01-15 1952-09-03

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.