Guy Spitaels

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Tindemans IV Minister van Tewerkstelling en Arbeid BSP-PSB 1977-06-03 1978-10-20
Vanden Boeynants II Minister van Tewerkstelling en Arbeid PS 1978-10-20 1979-04-03
Martens I Vice-Eerste Minister PS 1979-04-03 1980-01-23
Martens I Minister van Begroting PS 1979-04-03 1980-01-23
Martens II Minister van Begroting PS 1980-01-23 1980-05-18
Martens II Vice-Eerste Minister PS 1980-01-23 1980-05-18
Martens III Vice-Eerste Minister PS 1980-05-18 1980-10-22
Martens III Minister van Verkeerswezen PS 1980-05-18 1980-10-22
Martens IV Vice-Eerste Minister PS 1980-10-22 1981-02-26
Martens IV Minister van Verkeerswezen PS 1980-10-22 1981-02-26

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.koninklijkecommissiegeschiedenis.be/belelite.