Willy Claes

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Eyskens Gaston V Minister van Nationale Opvoeding BSP-PSB 1972-01-21 1973-01-26
Leburton Minister van Economische Zaken BSP-PSB 1973-01-26 1974-04-25
Tindemans IV Minister van Economische Zaken BSP-PSB 1977-06-03 1978-10-20
Vanden Boeynants II Minister van Economische Zaken BSP 1978-10-20 1979-04-03
Martens I Minister van Economische Zaken BSP 1979-04-03 1980-01-23
Martens I Vice-Eerste Minister BSP 1979-04-03 1980-01-23
Martens II Vice-Eerste Minister BSP 1980-01-23 1980-05-18
Martens II Minister van Economische Zaken BSP 1980-01-23 1980-05-18
Martens III Vice-Eerste Minister SP 1980-05-18 1980-10-22
Martens III Minister van Economische Zaken, lid van het Kernkabinet voor Algemeen Beleid SP 1980-05-18 1980-10-22
Martens IV Minister van Economische Zaken SP 1980-10-22 1981-04-06
Martens IV Vice-Eerste Minister SP 1980-10-22 1981-04-06
Eyskens Mark Vice-Eerste Minister SP 1981-04-06 1981-12-17
Eyskens Mark Minister van Economische Zaken SP 1981-04-06 1981-12-17
Martens VIII Minister van Economische Zaken en het Plan SP 1988-05-09 1989-01-16
Martens VIII Minister van Onderwijs SP 1988-05-09 1989-01-16
Martens VIII Vice-Eerste Minister SP 1988-05-09 1991-09-29
Martens VIII Minister van Economische Zaken en het Plan, belast met de Herstructurering van het Ministerie van Onderwijs SP 1989-01-16 1991-09-29
Martens IX Vice-Eerste Minister SP 1991-09-29 1992-03-07
Martens IX Minister van Economische Zaken en het Plan, belast met de Herstructurering van het Ministerie van Onderwijs SP 1991-09-29 1992-03-07
Dehaene I Vice-Eerste Minister SP 1992-03-07 1994-10-10
Dehaene I Minister van Buitenlandse Zaken SP 1992-03-07 1994-10-10

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.koninklijkecommissiegeschiedenis.be/belelite.