Frans Grootjans

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Vanden Boeynants I Minister van Nationale Opvoeding PVV-PLP 1966-03-19 1968-06-17
Martens V Vice-Eerste Minister PVV 1985-01-06 1985-11-28
Martens V Minister van Financiën en Middenstand PVV 1985-01-06 1985-11-28

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.