Paul-Henri Spaak

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Van Zeeland I Minister van Verkeerswezen extraparlementair 1935-03-25 1936-06-13
Van Zeeland I Minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie extraparlementair 1935-03-25 1936-06-13
Van Zeeland II Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BWP 1936-06-13 1937-11-24
Janson Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BWP 1937-11-24 1938-05-15
Spaak I Eerste Minister BWP 1938-05-15 1939-02-22
Spaak I Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BWP 1938-05-15 1939-01-21
Pierlot III Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BWP 1939-09-03 1940-01-05
Pierlot IV Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BWP 1940-01-05 1940-10-31
Pierlot V (London) Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BWP 1940-10-31 1944-09-26
Pierlot V (London) Minister van Arbeid en Sociale Voorzorg BWP 1941-01-16 1944-09-26
Pierlot V (London) Minister van Verkeerswezen BWP 1942-10-12 1943-05-01
Pierlot V (London) Minister van Bevoorrading BWP 1943-12-10 1944-09-26
Pierlot V (London) Minister van Volksgezondheid BWP 1944-04-15 1944-09-26
Pierlot VI Minister van Buitenlandse Zaken BSP-PSB 1944-09-26 1944-11-16
Pierlot VII Minister van Buitenlandse Zaken BSP-PSB 1944-11-16 1945-02-12
Van Acker I Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BSP-PSB 1945-02-12 1945-08-02
Van Acker II Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BSP-PSB 1945-08-02 1946-03-13
Spaak II Eerste Minister BSP-PSB 1946-03-13 1946-03-31
Spaak II Minister van Buitenlandse Zaken BSP-PSB 1946-03-13 1946-03-31
Van Acker III Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BSP-PSB 1946-03-31 1946-08-03
Huysmans Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BSP-PSB 1946-08-03 1947-03-20
Spaak III Eerste Minister BSP-PSB 1947-03-20 1948-11-27
Spaak III Minister van Buitenlandse Zaken BSP-PSB 1947-03-20 1948-11-27
Spaak IV Minister van Buitenlandse Zaken BSP-PSB 1948-11-27 1949-08-11
Spaak IV Eerste Minister BSP-PSB 1948-11-27 1949-08-11
Spaak IV Minister van Buitenlandse Handel BSP-PSB 1949-08-03 1949-08-11
Van Acker IV Minister van Buitenlandse Zaken BSP-PSB 1954-04-23 1957-05-13
Lefèvre Minister van Buitenlandse Zaken BSP-PSB 1961-04-25 1965-07-28
Lefèvre Vice-Eerste Minister BSP-PSB 1961-04-25 1965-07-28
Lefèvre Minister van Ruanda-Urundi BSP-PSB 1961-04-25 1965-07-24
Lefèvre Minister van Buitenlandse Handel en Technische Bijstand BSP-PSB 1965-04-15 1965-07-28
Harmel Minister van Buitenlandse Zaken, belast met de Coördinatie van het Buitenlands Beleid BSP-PSB 1965-07-28 1966-03-19

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.koninklijkecommissiegeschiedenis.be/belelite.