Hendrik De Man

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Van Zeeland I Minister van Openbare Werken en van Werkloosheidsbestrijding extraparlementair 1935-03-25 1936-01-09
Van Zeeland I Minister van Openbare Werken en Werkverschaffing extraparlementair 1936-01-09 1936-06-13
Van Zeeland II Minister van Financiën BWP 1936-06-13 1937-11-24
Janson Minister van Financiën BWP 1937-11-24 1938-03-12
Pierlot III Lid van de Ministerraad BWP 1939-09-03 1940-01-05

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.