Eugène Soudan

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Van Zeeland I Minister van Justitie BWP 1935-03-25 1936-06-13
Janson Minister van Financiën BWP 1938-03-12 1938-05-15
Pierlot I Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BWP 1939-02-22 1939-04-16
Pierlot II Minister van Justitie BWP 1939-04-16 1939-04-18
Pierlot II Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel BWP 1939-04-16 1939-04-18
Pierlot III Minister van Justitie BWP 1939-09-03 1940-01-05
Pierlot IV Minister van Openbaar Onderwijs BWP 1940-01-05 1940-08-28

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.