Max-Léo Gérard

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Van Zeeland I Minister van Financiën extraparlementair 1935-03-25 1936-06-13
Spaak I Minister van Financiën extraparlementair 1938-05-15 1938-12-06

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.