Edmondus (Edmond) Rubbens

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Theunis IV Minister van Arbeid en Sociale Voorzorg Kath. 1934-11-20 1935-03-25
Van Zeeland I Minister van Koloniën Kath. 1935-03-25 1936-06-13
Van Zeeland II Minister van Koloniën Kath. 1936-06-13 1937-11-24
Janson Minister van Koloniën Kath. 1937-11-24 1938-04-27

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.