Charles Héger

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
Pholien Minister van Landbouw CVP-PSC 1950-08-16 1952-01-15
Van Houtte Minister van Landbouw CVP-PSC 1952-01-15 1954-04-23
Van Houtte Minister van Justitie CVP-PSC 1952-12-05 1952-12-13
Eyskens Gaston II Minister van Binnenlandse Zaken CVP-PSC 1958-06-26 1958-11-06
Eyskens Gaston III Minister van Landbouw CVP-PSC 1960-11-21 1961-04-25
Lefèvre Minister van Landbouw CVP-PSC 1961-04-25 1965-07-28
Harmel Minister van Landbouw CVP-PSC 1965-07-28 1966-03-19
Vanden Boeynants I Minister van Landbouw CVP-PSC 1966-03-19 1968-06-17
Eyskens Gaston IV Minister van Landbouw PSC 1968-06-17 1972-01-21

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.