Hubert Pierlot

Regering Ministerfunctie Partij Van Tot
De Broqueville IV Minister van Binnenlandse Zaken Kath. 1934-01-10 1934-06-12
De Broqueville V Minister van Binnenlandse Zaken Kath. 1934-06-12 1934-11-20
Theunis IV Minister van Binnenlandse Zaken Kath. 1934-11-20 1935-03-25
Theunis IV Minister van Landbouw Kath. 1935-01-14 1935-03-13
Van Zeeland II Minister van Landbouw Kath. 1936-06-13 1937-11-24
Van Zeeland II Minister van Justitie Kath. 1937-04-14 1937-04-20
Janson Minister van Landbouw Kath. 1937-11-24 1938-05-15
Pierlot I Eerste Minister Kath. 1939-02-22 1939-04-16
Pierlot I Minister van Landbouw Kath. 1939-02-22 1939-04-16
Pierlot II Eerste Minister Kath. 1939-04-16 1939-09-03
Pierlot II Minister van Buitenlandse Zaken en Buitenlandse Handel Kath. 1939-04-18 1939-09-03
Pierlot III Eerste Minister Kath. 1939-09-03 1940-01-05
Pierlot IV Eerste Minister Kath. 1940-01-05 1940-10-31
Pierlot V (London) Eerste Minister Kath. 1940-10-31 1944-09-26
Pierlot V (London) Minister van Volksgezondheid Kath. 1940-11-22 1944-04-15
Pierlot V (London) Minister van Openbaar Onderwijs Kath. 1940-11-22 1942-03-04
Pierlot V (London) Minister van Landbouw Kath. 1940-11-22 1944-06-20
Pierlot V (London) Minister van Arbeid en Sociale Voorzorg Kath. 1940-11-22 1941-01-16
Pierlot V (London) Minister van Openbare Werken Kath. 1940-11-22 1943-05-01
Pierlot V (London) Minister van Binnenlandse Zaken Kath. 1940-11-22 1943-05-01
Pierlot V (London) Minister van Justitie Kath. 1942-03-04 1942-10-12
Pierlot V (London) Minister van Landsverdediging Kath. 1942-10-12 1944-09-26
Pierlot VI Eerste Minister Kath. 1944-09-26 1944-11-16
Pierlot VII Eerste Minister Kath. 1944-11-16 1945-02-12

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.koninklijkecommissiegeschiedenis.be/belelite.