Mouvement Réformateur (MR)

Nummer Regering Van Tot Partijen
96 Verhofstadt II 2003-07-12 2007-12-21 MR, PS, sp.a, Spirit, VLD
97 Verhofstadt III 2007-12-21 2008-03-20 cdH, CD&V, MR, Open VLD, PS
98 Leterme I 2008-03-20 2008-12-30 cdH, CD&V, MR, Open VLD, PS
99 Van Rompuy 2008-12-30 2009-11-25 cdH, CD&V, MR, Open VLD, PS
100 Leterme II 2009-11-25 2011-12-05 cdH, CD&V, MR, Open VLD, PS
101 Di Rupo 2011-12-05 2014-10-11 cdH, CD&V, MR, Open VLD, PS, sp.a
102 Michel I 2014-10-11 2018-12-09 CD&V, MR, N-VA, Open VLD
103 Michel II-Wilmès 2018-12-09 CD&V, MR, Open VLD

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.koninklijkecommissiegeschiedenis.be/belelite.