Belgische Socialistische Partij - Parti Socialiste Belge (BSP-PSB)

Nummer Regering Van Tot Partijen
56 Pierlot VI 1944-09-26 1944-11-16 BSP-PSB, Kath., KPB-PCB, Lib.
57 Pierlot VII 1944-11-16 1945-02-12 BSP-PSB, Kath., Lib.
58 Van Acker I 1945-02-12 1945-08-02 BSP-PSB, Kath., KPB-PCB, Lib.
59 Van Acker II 1945-08-02 1946-03-13 BSP-PSB, KPB-PCB, Lib., UDB
60 Spaak II 1946-03-13 1946-03-31 BSP-PSB
61 Van Acker III 1946-03-31 1946-08-03 BSP-PSB, KPB-PCB, Lib.
62 Huysmans 1946-08-03 1947-03-20 BSP-PSB, KPB-PCB, Lib.
63 Spaak III 1947-03-20 1948-11-27 BSP-PSB, CVP-PSC
64 Spaak IV 1948-11-27 1949-08-11 BSP-PSB, CVP-PSC
69 Van Acker IV 1954-04-23 1958-06-26 BSP-PSB, Lib.
72 Lefèvre 1961-04-25 1965-07-28 BSP-PSB, CVP-PSC
73 Harmel 1965-07-28 1966-03-19 BSP-PSB, CVP-PSC
75 Eyskens Gaston IV 1968-06-17 1972-01-21 BSP-PSB, CVP, PSC
76 Eyskens Gaston V 1972-01-21 1973-01-26 BSP-PSB, CVP, PSC
77 Leburton 1973-01-26 1974-04-25 BSP-PSB, CVP, PLP, PSC, PVV
81 Tindemans IV 1977-06-03 1978-10-20 BSP-PSB, CVP, FDF, PSC, VU

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.kcgeschiedenis.be/belelite.