Minister van Pensioenen

Regering Naam Partij Van Tot
Tindemans II Moreau Robert RW1976-12-08 1977-03-04
Tindemans III Plasman Marcel PSC1977-03-06 1977-06-03
Tindemans IV Wijninckx Jozef (Jos) BSP-PSB1977-06-03 1978-10-20
Vanden Boeynants II Wijninckx Jozef (Jos) BSP1978-10-20 1979-04-03
Martens IV Mainil Pierre PSC1980-10-22 1981-04-06
Eyskens Mark Mainil Pierre PSC1981-04-06 1981-12-17
Martens VIII Van der Biest Alain PS1988-05-09 1990-05-02
Martens VIII Mottard Gilbert extraparlementair1990-05-02 1991-09-29
Martens IX Mottard Gilbert extraparlementair1991-09-29 1992-03-07
Dehaene I Willockx Freddy SP1992-03-07 1994-07-18
Dehaene I Colla Marcel SP1994-07-18 1995-06-23
Di Rupo Van Quickenborne Vincent Open VLD2011-12-05 2012-10-18
Di Rupo De Croo Alexander Open VLD2012-10-18 2014-10-11
Michel I Bacquelaine Daniel MR2014-10-11 2018-12-09
Michel II-Wilmès Bacquelaine Daniel MR2018-12-09 2020-03-17
Wilmès I Bacquelaine Daniel MR2020-03-17

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.koninklijkecommissiegeschiedenis.be/belelite.