Vice-Eerste Minister

Regering Naam Partij Van Tot
Lefèvre Spaak Paul-Henri BSP-PSB1961-04-25 1965-07-28
Vanden Boeynants I De Clercq Willy PVV-PLP1966-03-19 1968-06-17
Eyskens Gaston IV Merlot Joseph Jean BSP-PSB1968-06-17 1969-01-21
Eyskens Gaston IV Cools André BSP-PSB1969-01-27 1972-01-21
Eyskens Gaston V Cools André BSP-PSB1972-01-21 1973-01-26
Leburton Tindemans Leo CVP1973-01-26 1974-04-25
Leburton De Clercq Willy PVV1973-01-26 1974-04-25
Tindemans IV Hurez Léon BSP-PSB1977-06-03 1978-10-20
Tindemans IV Vanden Boeynants Paul PSC1977-06-03 1978-10-20
Vanden Boeynants II Hurez Léon PS1978-10-20 1979-04-03
Vanden Boeynants II Van Elslande Renaat CVP1978-10-20 1979-04-03
Martens I Vanden Boeynants Paul PSC1979-04-03 1979-10-15
Martens I Claes Willy BSP1979-04-03 1980-01-23
Martens I Spitaels Guy PS1979-04-03 1980-01-23
Martens I Desmarets José PSC1979-10-15 1980-01-23
Martens II Desmarets José PSC1980-01-23 1980-05-18
Martens II Claes Willy BSP1980-01-23 1980-05-18
Martens II Spitaels Guy PS1980-01-23 1980-05-18
Martens III Spitaels Guy PS1980-05-18 1980-10-22
Martens III Vanderpoorten Herman PVV1980-05-18 1980-10-22
Martens III Claes Willy SP1980-05-18 1980-10-22
Martens IV Spitaels Guy PS1980-10-22 1981-02-26
Martens IV Claes Willy SP1980-10-22 1981-04-06
Martens IV Desmarets José PSC1980-10-22 1981-04-06
Martens IV Mathot Guy PS1981-02-26 1981-04-06
Eyskens Mark Mathot Guy PS1981-04-06 1981-12-17
Eyskens Mark Claes Willy SP1981-04-06 1981-12-17
Eyskens Mark Desmarets José PSC1981-04-06 1981-12-17
Martens V Gol Jean PRL1981-12-17 1985-11-28
Martens V De Clercq Willy PVV1981-12-17 1985-01-06
Martens V Nothomb Charles-Ferdinand PSC1981-12-17 1985-11-28
Martens V Grootjans Frans PVV1985-01-06 1985-11-28
Martens VI Gol Jean PRL1985-11-28 1987-10-21
Martens VI Nothomb Charles-Ferdinand PSC1985-11-28 1986-10-18
Martens VI Verhofstadt Guy PVV1985-11-28 1987-10-21
Martens VI Maystadt Philippe PSC1986-10-18 1987-10-21
Martens VII Gol Jean PRL1987-10-21 1988-05-09
Martens VII Verhofstadt Guy PVV1987-10-21 1988-05-09
Martens VII Maystadt Philippe PSC1987-10-21 1988-05-09
Martens VIII Moureaux Philippe PS1988-05-09 1991-09-29
Martens VIII Claes Willy SP1988-05-09 1991-09-29
Martens VIII Dehaene Jean-Luc CVP1988-05-09 1991-09-29
Martens VIII Wathelet Melchior (sr.) PSC1988-05-09 1991-09-29
Martens VIII Schiltz Hugo VU1988-05-09 1991-09-29
Martens IX Moureaux Philippe PS1991-09-29 1992-03-07
Martens IX Claes Willy SP1991-09-29 1992-03-07
Martens IX Dehaene Jean-Luc CVP1991-09-29 1992-03-07
Martens IX Wathelet Melchior (sr.) PSC1991-09-29 1992-03-07
Dehaene I Coëme Guy PS1992-03-07 1994-01-21
Dehaene I Claes Willy SP1992-03-07 1994-10-10
Dehaene I Wathelet Melchior (sr.) PSC1992-03-07 1993-09-05
Dehaene I Van Rompuy Herman CVP1993-09-05 1995-06-23
Dehaene I Di Rupo Elio PS1994-01-23 1995-06-23
Dehaene I Vandenbroucke Frank SP1994-10-10 1995-03-22
Dehaene I Vande Lanotte Johan SP1995-03-22 1995-06-23
Dehaene II Di Rupo Elio PS1995-06-23 1999-07-12
Dehaene II Vande Lanotte Johan SP1995-06-23 1998-04-24
Dehaene II Wathelet Melchior (sr.) PSC1995-06-23 1995-09-03
Dehaene II Van Rompuy Herman CVP1995-06-23 1999-07-12
Dehaene II Maystadt Philippe PSC1995-09-03 1998-06-19
Dehaene II Tobback Louis SP1998-04-24 1998-09-26
Dehaene II Poncelet Jean-Pol PSC1998-06-19 1999-07-12
Dehaene II Van den Bossche Luc SP1998-09-26 1999-07-12
Verhofstadt I Onkelinx Laurette PS1999-07-12 2003-07-12
Verhofstadt I Michel Louis PRL1999-07-12 2003-07-12
Verhofstadt I Vande Lanotte Johan SP1999-07-12 2003-07-12
Verhofstadt I Durant Isabelle Ecolo1999-07-12 2003-05-05
Verhofstadt II Onkelinx Laurette PS2003-07-12 2007-12-21
Verhofstadt II Michel Louis MR2003-07-12 2004-07-18
Verhofstadt II Vande Lanotte Johan sp.a2003-07-12 2005-10-17
Verhofstadt II Dewael Patrick VLD2003-07-12 2007-12-21
Verhofstadt II Reynders Didier MR2004-07-18 2007-12-21
Verhofstadt II Van den Bossche Freya sp.a2005-10-17 2007-12-21
Verhofstadt III Reynders Didier MR2007-12-21 2008-03-20
Verhofstadt III Leterme Yves CD&V2007-12-21 2008-03-20
Leterme I Reynders Didier MR2008-03-20 2008-12-30
Leterme I Onkelinx Laurette PS2008-03-20 2008-12-30
Leterme I Dewael Patrick Open VLD2008-03-20 2008-12-30
Leterme I Vandeurzen Jo CD&V2008-03-20 2008-12-30
Leterme I Milquet Joëlle cdH2008-03-20 2008-12-30
Van Rompuy Reynders Didier MR2008-12-30 2009-11-25
Van Rompuy Onkelinx Laurette PS2008-12-30 2009-11-25
Van Rompuy De Gucht Karel Open VLD2008-12-30 2009-07-17
Van Rompuy Vanackere Steven CD&V2008-12-30 2009-07-16
Van Rompuy Milquet Joëlle cdH2008-12-30 2009-11-25
Van Rompuy Vanhengel Guy Open VLD2009-07-17 2009-11-25
Van Rompuy Vanackere Steven CD&V2009-07-17 2009-11-25
Leterme II Reynders Didier MR2009-11-25 2011-12-05
Leterme II Onkelinx Laurette PS2009-11-25 2011-12-05
Leterme II Vanackere Steven CD&V2009-11-25 2011-12-05
Leterme II Milquet Joëlle cdH2009-11-25 2011-12-05
Leterme II Vanhengel Guy Open VLD2009-11-25 2011-12-05
Di Rupo Vanackere Steven CD&V2011-12-05 2013-03-05
Di Rupo Reynders Didier MR2011-12-05 2014-10-11
Di Rupo Vande Lanotte Johan sp.a2011-12-05 2014-10-11
Di Rupo Van Quickenborne Vincent Open VLD2011-12-05 2012-10-18
Di Rupo Milquet Joëlle cdH2011-12-05 2014-07-22
Di Rupo Onkelinx Laurette PS2011-12-05 2014-10-11
Di Rupo De Croo Alexander Open VLD2012-10-18 2014-10-11
Di Rupo De Crem Pieter CD&V2013-03-05 2014-10-11
Di Rupo Wathelet Melchior (jr.) cdH2014-07-22 2014-10-11
Michel I Peeters Kris CD&V2014-10-11 2018-12-09
Michel I Jambon Jan N-VA2014-10-11 2018-12-09
Michel I De Croo Alexander Open VLD2014-10-11 2018-12-09
Michel I Reynders Didier MR2014-10-11 2018-12-09
Michel II-Wilmès Peeters Kris CD&V2018-12-09 2019-07-01
Michel II-Wilmès Reynders Didier MR2018-12-09 2019-11-30
Michel II-Wilmès De Croo Alexander Open VLD2018-12-09
Michel II-Wilmès Geens Koenraad (Koen) CD&V2019-07-01
Michel II-Wilmès Clarinval David MR2019-11-30

Referentie: P. Aspeslagh, F. Verleden, N. Matheve, C. Heyneman, E. Gerard, Belelite. Databank van de Belgische regeringen sinds 1831, www.koninklijkecommissiegeschiedenis.be/belelite.